Müügitingimused

Müügitingimused

Veebipoe Panda4ever.com (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ Alexandros (reg. kood 10277102), asukohaga Kuldtiiva 9, Tallinn, 11913.

Müügitingimuste kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Veebipood jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades. Nimetatud muudatused kajastatakse www.panda4ever.com veebilehel.

Veebipoes müüdavate toodete baashinnad on arvestatud eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%. Toote hind on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.

Veebipoe haldajal on õigus igal ajal muuta kuvatavaid hindu. Kui Veebipoe haldaja on veebipoes muutnud hindu peale kasutaja poolt tellimuse esitamist ja selle eest tasumist, siis tarnitakse Kliendile vastavad tooted tellimuse hetkel kehtinud hindadega. Kliendil ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse Eesti piires.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

Veebipood ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest mida Veebipood ei saanud mõjutada või ette näha.

Tagastamisõigus

Veebipoest ostetud kaupadele kehtib 14 päevane tagastusõigus.

Tagastatav toode peab olema kasutamata ja samas seisundis nagu see ostjani jõudis.

Kauba tagastamisega seotud kulu kannab ostja (kuni 10€ ulatuses). Veebipood kannab kauba tagastusega seotud kulu juhul kui kohaletoimetatud kaup erines tellitust.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada Kauba tagastamise avaldus e-posti aadressile info@panda4ever.com 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Taganemisavalduse vorm on kättesaadav siit. Ostjaga võetakse ühendust ja kooskõlastatakse kauba tagastamine esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.

Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse ostjale peale tagasijõudnud kauba üle kontrollimist, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Juhul kui peale tagastamist ilmneb, et tagastatud kaup ei vasta Müügitingimustes kehtestatud tingimustele, siis raha ei tagastata.
Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Vääramatu jõud

Veebipood ei vastuta teile tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Veebipood ei saanud mõjutada või ette näha.

Pretensioonide esitamise kord

Pretensioon toote nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamise korral peab olema esitatud kahe kuu jooksul alates toote nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamisest. Pretensioonid tuleb esitada aadressil info@panda4ever.com.
Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja ostjaga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.

Isikuandmete töötlemine

Isikuandmete töötlemise kohta Panda4ever veebipoes loe täpsemalt meie isikuandmete töötlemise tingimustest.

Soovime Sulle meeldivat ostlemist meie e-poes, küsimuste korral oleme kättesaadavad e-maililt info@panda4ever.com 

Pea meeles, et iga ostuga toetad pandasid! Pandad tänavad toetuse eest!