Missioon

Nagu meie e-poe nimi Panda4ever viitab, on meie suurimaks sooviks ja missiooniks panustada sellesse, et pandad elaksid igavesti!

Pandad on Hiinast pärit armsalt kohmakad ja vahvad imetajad, kes on ühtviisi armastatud nii laste kui ka täiskasvanute poolt. Aastal 2014, kui Panda4everi e-pood asutati, olid pandad väljasuremisohus ja neid oli hinnanguliselt järele jäänud vaid alla 2000 isendi, kellest umbes 1600 elas vabas looduses ning ülejäänud loomaaedades. Praeguseks hetkeks on pandade populatsioon oluliselt kasvanud ning juba aasta 2016 tõi hea uudise hiidpandade staatuse kohta, mis World Wildlife Foundationi andmeil muutus ohustatud liigist haavatavaks liigiks, sest nende arvukus on viimase kümnendi jooksul 17% tõusnud.

Panda4everi eesmärgiks on toetada hiidpandade säilimist annetusega Chengdu Research Base of Giant Panda Breeding pandabaasile, kus pandade loomulikule elukeskkonnale kõige lähgemal tegeletakse nende uurimise ja aretamisega, eesmärgiga hoida ära nende väljasuremine. Esmalt keskendutakse aretamisele ning hiljem, kui pandade arvukus on tõusnud soovitud tasemele, võetakse eesmärgiks pandade loodusesse tagasi laskmine, kus nad kohaneksid oma loomulike elutingimustega ning juba iseseisvalt paljuneksid.

Igalt ostult, mis Panda4everi e-poest sooritatakse, arvestame 10% pandade toetuseks. Aasta 2017 jõuludel tegime annetuse väärtuses 235 eurot Chengdu pandabaasile. Täname kõiki, kes meie armsa e-poe on üles leidnud ning läbi ostude ka oma panuse andnud. Kuna pandade arvukus on endiselt haavatavas positsioonis, siis jätkame oma tegevust ja loodame kokku koguda ka järgmise annetuse summa.

Panda4ever e-poe valikust leiad kauneid ja kvaliteetseid naturaalsetest pärlitest valmistatud ehteid elegantsele naisterahvale ning armsaid panda mänguasju pere pisematele. Pärlid on hoolikalt pandade kodumaal Hiinas välja valitud ning kvaliteet kontrollitud. Naturaalsete pärlehete ostmisel tuleb aga silmas pidada, et iga pärl on isemoodi – see teebki iga ehte eriliseks! Kõrvarõngaste tagused on 925 hõbeda prooviga ning kõrvasõbralikud, kui ei ole märgitud teisiti.

Armsad pandamänguasjad kingiks väikestele pandafännidele või ilusad ja hinnalised kingitused oma kõige kallimatele leiad Panda4everi e-poest! Iga ostuga toetad pandasid!

Kui soovid ka ise pandadele raha annetada, siis Chengdu pandabaasi konto andmed leiad siit.

pandaplakat